- Dit evenement is voorbij.
afgelast: 50 en 100 km: Pinksterlopen
Van Facebook:
https://www.marathonandmore.be/…/update-pinksterlopen.html…. HELAAS! …. Het mag opnieuw niet zijn dit jaar.
Eerst en vooral willen we alle ultralopers en sympathisanten bedanken die hun vertrouwen getoond hebben in onze organisatie.
We kregen vandaag antwoord van de Vlaamste Atliek Liga (VAL) dat er nog steeds geen evenementen in competitie mogen georganiseerd worden en dit tot er verspoepeld wordt door de overheid.
Wat het BK 100 km betreft kregen we ook duidelijkheid dat “er later op het jaar een andere organisator de kans gegeven zal worden”.
Daarom zullen we met pijn in het hart de Pinksterlopen 2021 op een alternatieve coronaproof wijze laten doorgaan. We zullen een 13km, 26km en 52km aanbieden (gedurende 2 weekends). Een mooie natuurloop kan misschien de pijn verzachten. Meer info via https://www.marathonandmore.be/p/alternatieve-pinksterloop.html?fbclid=IwAR2LeFeuLImnli6UIDqSeQIjKq5_FJl5_HUPd6QHQV19y5StDR53pMZPMto
Wedstrijden waar goede prestaties mogelijk zijn.
Het programma met starttijden voor 2021 is nog niet bekend. Te verwachten valt dat de tijden gelijk zijn aan die van 2020.
In 2020 was de starttijd van de 100 km 8.00 uur met een finish mogelijk tot 21.00 uur. Tijdslimiet 13.00 uur.
In 2020 was de starttijd van de 50 km 10.30 uur met een finish mogelijk tot 18.00 uur. Tijdslimiet 7.30 uur.
