Categorieën
Niet gecategoriseerd

FAF Schinnen: uitstappen kost geld

Ook deze keer (2 januari 2005) heeft de Fat Ass Fifty (50 km) in Schinnen zich tot doel gesteld geld in te zamelen voor het kindertehuis in Eldoret, Kenia.

{b}Zondag 2 januari 2005{eb}

Ook deze keer heeft de Fat Ass Fifty (50 km) in Schinnen zich tot doel gesteld geld in te zamelen voor het kindertehuis in Eldoret, Kenia.

De manier waarop geld wordt ingezameld is de volgende:
– het inschrijfgeld bedraagt 35 € bij voorinschrijving, na-inschrijving 40 €
– met iedere afgelegde kilometer verdien je 0,50 € terug.
Nog nooit kon je met zo’n goed gevoel uitstappen, het extra geld dat je zo betaald komt namelijk geheel ten goede aan het kindertehuis. Het staat de deelnemers vrij ervoor te kiezen het terugverdiende geld alsnog te schenken aan het kindertehuis. Het kindertehuis is afgelopen jaar van naam veranderd, maar het betreft hetzelfde kindertehuis: de totale opbrengst van de FAF komt ten goede aan het kindertehuis “LEWA childrens home” in Eldoret.

Voor-inschrijving: door overmaking van het verschuldigde inschrijfgeld op gironummer 3682476 t.n.v. G. Wijenberg onder vermelding van LEWA-sponsorloop (Casa Mingi) wordt de inschrijving definitief. Let op: na-inschrijving 5 euro extra

Afhalen startnummers & na-inschrijving: Nagelbeek 54, Schinnen

De loop start op 2 januari 2005 om 11.00 uur

Het parkoers bestaat uit een ronde van 4,2 km, die volledig verhard is. Het parkoers kent ook vlakke stukken.

Er is een tijdslimiet van 5 uur, die niet al te streng nageleefd wordt 😉

Ger Wijenberg gerwijenberg@home.nl