Categorieën
Niet gecategoriseerd

Nu ook officieel : Winschoten in Marathon- & Ultracup 2005

Overzicht wijzigingen Cupkalender.

Het was de bedoeling dat de op Nieuwjaarsdag gepubliceerde kalender van de Marathon- & Ultracup 2005 definitief zou zijn, om de lopers toe te laten hun (Cup)seizoen degelijk te plannen. In de praktijk bleek deze doelstelling niet volledig haalbaar omwille van omstandigheden waarop het Cupbestuur geen vat heeft. Een overzicht van de wijzigingen aan de oorspronkelijke Cupkalender :

1) Bij de op 19/3 gelopen Binnenmaas non-stop telt niet alleen de 63,57 km mee voor de Cup, maar ook de 42,38 km (zie https://www.ultraned.org/../n_item/f2748_2005_03.php )

2) De op 28/5 voorziene 6 u van de Haarlemmermeer gaat wegens omstandigheden niet door (zie https://www.ultraned.org/../n_item/f2773_2005_03.php )

3) Wat reeds te lezen was op de in Steenbergen, Stein en Binnenmaas uitgedeelde kalenders is nu ook officieel : {u}{b} zowel de 100 km als de marathon van Winschoten op 10/9 maken deel uit van de Marathon- & Ultracup 2005{eu}{eb}

Uiteraard werd de oorspronkelijke Cupkalender op https://www.ultraned.org/../n_item/f2644_2005_01.php steeds aangepast. Soms kan het nodig zijn in uw browser op de knop Vernieuwen(Renew) te klikken om de laatste versie te krijgen. Elke wijziging werd en wordt ook steeds via een nieuws-artikel op Ultraned meegedeeld.