Beste vrienden,
Proficiat met jullie puike tempowerk van zondag. Brussel heeft een heel mooie marathon, waarvoor onze felicitaties aan de organisatie. Maar omdat er zoveel hellingen(en tunnels) verwerkt moeten worden,is dit ook een heel moeilijke marathon voor de tempolopers om aan een mooi egaal tempo te lopen.
Vooreerst moeten we een kleine marge van enkele minuten aan overschot inbouwen om in het tweede deel van de wedstrijd wat reserves te hebben voor die twee lange(zware) hellingen. Wij moeten er rekening mee houden dat de lopers die ons volgen op het scherp van de snee lopen en een zwaar verval kunnen krijgen in die laatste tien km. Eenmaal die hellingen achter de rug gaat het naar beneden. Kom je daar met je groep boven en is je overschot aan tijd nog intakt dan ben je meerdere minuten voor je schema aan de eindmeet. Dat verklaart de eindtijd van de drie uurlopers:Ivan en Renaat.(2u56),de drie uur dertig lopers: Rudi en Edwin(3u26 en 3u27),de drie uur vijfenveertig lopers:Ed en Hans(3u40) De eerste prijs gaat naar de mannen van drie uur vijftien: Gert en Olivier(3u15 voor Gert en 3u15.06 voor Olivier)Ronny en Ron kwamen binnen net onder de 4u13(voor 4u15).Rudy en Micha liepen voor 4u30 en klokten af in 4u29. Perfekt dus.Wie mij het meest bekoord heeft, is debutant(in het tempolopen) Hugo. Natuurlijk omdat hij 4 uur bij mij in de buurt vertoefde. Gedreven met zijn doorkomsttijden per km,alert voor eventuele hindernissen en een perfecte parcourskennis. Leuk om mee samen te werken,hij liep voorop terwijl ik in de achtergrond onze groep monsterde en eventuele achterblijvers probeerde terug te brengen. Meestal lukte dit niet maar de enkelingen die ik zo toch nog op tijd binnenkreeg, maken het de moeite meer dan waard.(Hugo:3.58.44 en ikzelf :3.59.06)
Ik wil zeker niet vergeten de organisatoren te bedanken die ons het vertrouwen schonken en met twee lieten pacen. Een marathon alleen pacen is bijna niet te doen en in Brussel alleszins niet.Ondertussen is de eerste bedankingsmail van een geholpen loper al binnen(voor de mannen van 3u15)
Zijn er opmerkingen en zaken die voor verbetering vatbaar zijn ,aarzel dan niet en laat het me weten.De organisatoren zullen er zoveel mogelijk rekening mee houden want zij beseffen als geen ander dat hun wedstrijd staat of valt met de best mogelijke organisatie.
Hopelijk zijn jullie ook tevreden en is dit geen vaarwel maar tot weerziens.
Bedankt,
{i}Cedric Proot{ei}
