Categorieën
Niet gecategoriseerd

29ste Nacht van Vlaanderen 100 km

Kristof Rul stapt uit met een blessure maar probeert het in Winschoten opnieuw.
27-juni update oorzaak.

Nacht van Vlaanderen

Het zag er nu eens goed uit voor aan de nacht te beginnen, maar deze week heb ik mij op mijn werk bij Hot Cuisine in Gent bij het heffen van diepvriesgroenten ligt verokken en had gans de week pijn in de lies of toch op die plaats, maakte mij geen zorgen dus vertrok ik maar en zette ik mij in het groepje met Dirk de Poortere iets te hoog 25km 1u58, ik liet ze voorlopen en hield ze in vizier na 30km 2u22 perfect op schema maar had dan al hevige pijn. Ik wist dan al dat het niet zou lukken maar liep verder tot km 40. Daar werd ik opgewacht en passeerde ik de 35km in 2u46 en 3u09op de 42km, de pijn was niet te houden.
Ik belde de dag nadien mijn kinisist op de vrouw van onze bekende belg Gino van Geyte en deed mijn verhaal. Het kan van alles zijn aductoren,verlende buikspieren lies,even een ego nemen en dan weten we meer.
Ik zet nu alles op Winschoten en een tijd van 8uren moet haalbaar zijn.
Eerst genoeg rusten het is nog 10weken tijd en heb genoeg bassis.
In ieder geval ik ben ingeschreven.

groetjes Kristof Rul

OORZAAK VAN OPGAVE IN DE NACHT,
Na mijn bezoekje bij mijn chiropractor weten we de oorzaak van de pijn die ik kreeg in de nvv.een kleine verrekking die ik opliep tijdens de week van de nacht op mijn werk bij HOT CUISINE in gent,waar ik een vaste job heb en de voorbereiding doe voor de koks die warme maaltijden klaarmaken voor zoals RENMANS,LUNCHE GARDEN,DHELHAIZE,ENZ…
Waar ik meestal de vroege ploeg doe dus goed te combineren met het lopen,natuurlijk is het niet lopen alleen er is ook nog het gezin er zijn nog 3kinderen die aandacht willen.
Ik doe om de 3weken de late ploeg en dan probeer ik veel km te doen.
Ik zou er alles willen aan doen nu de nieuwbouw af is en de zorgen achter de rug zijn om nog eens naar een toptijd te lopen.
De 2u36 die ik heb op de marathon nemen ze mij niet meer af heb het in april gedaan en 3maand terug in julli,dan vorig jaar in gistel 3u32 bij lekker warm weer ik hou van de warmte ik liep mijn beste tijd op de marathon in 30°.
Het is nog 12weken tijd genoeg deze week 3trainingen en volgende week terug volle gas,ik heb met lucien,marc,en jan vandendriesche gesprek gehad en we pieken naar windschoten .
Aan die mensen heb ik al veel steun gehad het zijn trouwens ook mensen met een druk leven.
Ik ga ervoor het is niet omdat het een jaartje minder is dat ik stop met het ultralopen integedeel mijn tijd komt nog wacht maar in september.
GA VOOR ONDER DE 8UREN.

sportieve groeten kristof