Categorieën
Niet gecategoriseerd

De 50 (foto’s) van Assen

Nellie van der Made en Henk Doorten melden dat een selectie van 50 (van de 1000 !) foto’s op de site van AAC ’61 staat

We had a dream …………………………………………………………………en hij kwam uit !

060708 was voor ons een zeer geslaagde dag ! Na een jaar van voorbereiding is de eerste Ultraloop in Assen geweest. Met 86 inschrijvingen bij de mannen en vrouwen, een sterk deelnemersveld. 14 teams, waaronder verschillende teams uit de directe omgeving van Assen en 30 lopers voor de 5 km buiten gewoon bewegen. Ook onze zuiderburen, de Belgen, waren in ruime mate vertegenwoordigd met een team en 10 individuele lopers. De winnaars zijn reeds bekend.

De volledige uitslag van de wedstrijd is ook op de site van AAC ’61 te zien.

Alle inspanningen en de sfeer van deze dag zijn vastgelegd. Er staan 50 foto’s op de site van AAC ’61: http://www.aac61.nl (en dan onder de menuknop Fotoalbum kijken). Als er belangstelling is voor de foto’s dan kun je dit mailen naar Erik van Echten: echtene@orange.nl. Hij zorgt er voor dat je ‘m krijgt. Alle foto’s (meer dan 1000) worden volgend jaar vertoond bij de 2e editie van de 50 km van Assen op 050709.

In de Ultrawereld was dit een geslaagde primeur met zoveel deelnemers. Op naar de 100 deelnemers. Tot volgend jaar ! Zijn jullie er dan ook weer bij ?

Henk en Nellie wel !

Organisatie Ultraloop Assen
(mica.made provider planet.nl)