Bron: http://www.egmondhalvemarathon.nl/
{b}Shirtontwerp Thijs van Heugten siert shirt PWN Egmond Halve Marathon{eb}
{i}Datum: 06-01-2009{ei}
Met grote meerderheid van stemmen is gekozen voor het shirtontwerp van Thijs van Heugten: http://www.egmondhalvemarathon.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=21
In overleg met ontwerper en drukker is gekozen voor een frisse blauwe kleur op het donkergrijze shirt. Wij bedanken alle mensen die gereageerd hebben (met vaak een zeer onderbouwde mening!). Ook alle mensen die een ontwerp ingestuurd hebben willen we bedanken, zij krijgen in de loop van januari nog een aardigheidje toegestuurd. Gezien het grote aantal positieve reacties zullen we deze actie wellicht volgend jaar herhalen.
Zaterdagavond 10 januari zal Brooks i.s.m. Hotel Zuiderduin en Le Champion een gezellige avond in de congreszaal van ’t Zuiderduin organiseren. Psychiater/schrijver Bram Bakker zal o.a Leontien Zijlaard van Moorsel , Wilma Rusman (winnares koudste editie Egmond!) en schrijver/marathonloper Abdelkader Benali aan de tand voelen. Leontien heeft onlangs een nieuw boek uitgegeven “De rit van mijn leven”, wat die avond natuurlijk gesigneerd te koop zal zijn. Weerman Jan Visser zal de aanwezigen helemaal op de hoogte brengen van de verwachte weersomstandigheden voor 11 januari en Wilma Rusman geeft daarbij de beste kledingtips en wellicht meer. De zaal gaat open vanaf 19.45, aanvang programma om 20.15. Wees op tijd, want vol is vol.
{i}Met dank aan Henk Sipers die ons op dit bericht op de site van Egmond attent maakte.{ei}
