Categorieën
Niet gecategoriseerd

Mooie ultra foto’s en discussies op Hardloopnieuws.nl

Foto’s van Jeroen Romeijn bij dag en bij nacht tijdens de Fidelitas Nachtlauf, foto’s van Jan-Albert Lantink in een overzicht van zijn loopbaan door Jitze Weber, plus lange discussies over verleden en heden van het ultralopen

Voor wie http://www.hardloopnieuws.nl nog niet in haar of zijn favorieten-rijtje heeft staan: het afgelopen half jaar hebben er een hele serie goede artikelen en berichten over het ultralopen op die site gestaan. Wat dat betreft is er een duidelijk onderscheid tussen Losse Veter en Hardloopnieuws gegroeid, met de nadruk op de baan wat betreft de eerste en de nadruk op de weg wat betreft de tweede site. Het ultra-wereldje mag heel gelukkig zijn dat Hardloopnieuws de bestaancrisis van vorig jaar heeft overleefd want de inzet van Herman Weening, Jitze Weber en Dik Jagersma wat betreft de berichtgeving over het Nederlandse ultralopen is zeer te prijzen.

Dit is een overzichtje van de artikelen van de laatste weken, met mooie foto’s:

Jeroen Romeijn wint in Karlsruhe (2 juli)
http://www.dehardloopkrant.com/artikel.php?date=2011-07-02 16:25&id=Jeroen Romeijn wint in Karlsruhe

Lezing van Jan Albert Lantink (26 juni)
http://www.dehardloopkrant.com/artikel.php?date=2011-06-26 01:08&id=Lezing van Jan Albert Lantink.

Lantink tweede in Schotse heuvels (20 juni)
http://www.dehardloopkrant.com/show_artikel.php?id=30512

Jenni de Groot start in Footrace door Amerika (14 juni)
http://www.dehardloopkrant.com/show_artikel.php?id=30461

Ook de discussies over het ultralopen op Hardloopnieuws bevatten vaak waardevolle elementen, waarbij zowel de huidige toppers als de oud-toppers van zich doen spreken. Zie bijvoorbeeld de discussie onder het stuk van 26 juni.

Martien Baars